Tarih: 23.01.2019
Adres:  http://www.anreva.com.tr/TR/HaberYazdir.aspx?ID=3078&IcerikID=92

Anreva 2009 Gayrimenkul Zirvesinde

20.10.2008 08:43:56 AM


14 Ekim 2008 tarihinde, genel Müdürümüz Cem ERKAN ve Genel Müdür Yardımcımız M. Kemal KETREZ, GYODER tarafından düzenlenen, 2009 yılı Gayrimenkul Zirvesi ile birlikte açılacak olan Türkiye`nin ilk Gayrimenkul Fuarının, Çırağan Palace Kempinski Oteli`nde düzenlenen tanıtım kokteyline katılmışlardır.

Türkiye’de ilk uluslararası katılımlı bölgesel gayrimenkul fuarı İstanbul Restate GYODER ve Reed Exhıbıtıons beraberbirliği ile haziran 2009’da düzenlenecek. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği GYODER, dünyanın en büyük fuarcılık şirketi Reed Exhibitions ile Haziran 2009’da uluslararası yatırımcıları biraraya getirecek olan İstanbul Restate fuarını düzenleyecek.

GYODER ve Reed Exhibitions öncülüğünde kurulan İstanbul Restate’in organize edeceği Türkiye’nin uluslararası katılımlı ilk gayrimenkul fuarına 5 bini aşkın ziyaretçinin katılması hedefleniyor. Fuara Avrupa, Orta Doğu, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Türkiye’den başta proje geliştirici, finansör ve yatırımcılar olmak üzere dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör liderleri ve uzmanlar katılacak.

İstanbul Restate fuarı konsepti ile dünyada bir ilk ; GYODER ve Gayrimenkul Zirvesi marka değerleri ve uluslararası bağlantıları ile İstanbul Restate dünyada bu kapsamda düzenlenen ilk ve tek gayrimenkul fuarı olma özelliğini taşıyor. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün tüm yönleriyle tartışıldığı geleneksel platformlar haline gelen ve GYODER tarafından ilki 2000 yılında düzenlenen Gayrimenkul Zirvesi, 2009’dan itibaren İstanbul Restate fuarı ile birlikte düzenlenecek. 2-3-4 Haziran 2009 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerin ilk günü zirve, diğer günleri ise fuar ve paralel oturumlara ayrılacak.

Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuar yeni işbirlikleri ve uluslararası yatırımcıların Türkiye pazarında yer almaları açısından önemli fırsatlar yaratacak.