Tarih: 24.01.2019
Adres:  http://www.anreva.com.tr/TR/HaberYazdir.aspx?ID=3078&IcerikID=95

Anreva Bölge Ofislere Yönelik Eğitim Toplantısı Düzenledi

21.04.2009 08:51:59 AM


ANREVA Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak kurumumuzda hizmet veren bölge ofis eksperlerine yönelik olan Eğitim seminerlerinin ilkini 18.04.2009 tarihinde Ankara-Merkez ofisimizde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. ANREVA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olan M.Kemal Ketrez’in sunumu ile düzenlenen eğitime, hizmet verdiğimiz bölgelerden Aydın, Söke, Kırıkkale, Konya, K.Ereğli, Osmaniye, Afyon, eksperlerimiz katılım göstermişlerdir. Gerçekleştirilen Eğitim kapsamında;

-Belediye, Kadastro ve Tapu incelemelerinde dikkat edilecek noktalar,
- Bölgesel araştırmalarda toplanması gereken veriler,
- İmar mevzuatı,
- Araziler üzerinde proje geliştirme için matematiksel modellemeler,
- Müşteriler ve şubeler ile dialoglarda dikkat edilecek hususlar,
- Banka hassasiyetleri,
- Mevcut gayrimenkul piyasası,
- Yaşanan problemler, hız ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik çözüm önerileri konuları üzerinde durulmuştur. Bu kapsamda yapılan sunum sonrası değerleme sürecinde eksperlerin görüşleri, yaşadıkları olası problemler tartışılarak bu problemlere üretilebilecek çözüm yolları üzerinde karşılıklı bilgi paylaşımı yapılmıştır.

ANREVA olarak sektörde kurumsal yapının gerekliliklerini gerçekleştirmek ve Değerleme alanında en iyi hizmet anlayışını sunmak için düzenlemiş olduğumuz eğitim çalışmalarının devamlılığı mesleki ve kurumsal gelişme adına temel ilkelerimizden olacaktır.